Beeves Steakhouse Hakkında

Hikayemiz

Beeves Hakkında

Şefimiz Sidar Budak’ın aile çiftliklerinde doğallıkla elde ettiği etleri, doğru pişirme teknikleri ve özel sunumlarla misafirleriyle buluşturma isteğinden doğan Beeves, sizlere çiftlikten son tabağa kadar doğallık ve lezzet vadediyor.

Beeves’in üretim süreci Kars ve Kocaeli’nde bulunan çiftliklerimizde başlıyor, etler merkez üretimhanemizde bulunan Dry Age odalarda 28 gün dinlendiriliyor, özel olarak işleniyor. Üretim ağımız sadece etlerle de sınırlı kalmıyor. Ekmekten tatlıya kadar diğer birçok gıda malzemesini de kendimiz üretiyor, bu sayede kaliteyi son tabağa kadar taşıyabiliyoruz.

Kurucu Şefimiz Sidar Budak’ın öncülüğünde vizyonumuzu sürekli geliştiriyor ve yiyecek, içecek sektöründe dünya trendlerini yakından takip ediyoruz. Üretimden, tüketime kadar her aşamada geleneksele sahip çıkıyor aynı zamanda yeniliğe açık olmaktan da ödün vermiyoruz.

Önceliğimiz misafirlerimizin her ziyaretlerinde aynı lezzet kalitesiyle buluşabilmeleri, hatta her ziyarette daha yüksek lezzet kalitesine kavuşabilmeleridir. Afiyetle, sağlıkla…

Beeves Et Restoranı
Beeves Steakhouse Yemekleri
Beeves Steakhouse Yemek Sunumları

Chef Sidar Budak Hakkında

Şef Sidar Budak, köklü bir hayvancılık geçmişine sahip Karslı bir ailenin ortanca çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Lise öğrenimini Fen Lisesi’nde tamamladıktan sonra, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

Çocuk yaşta baba mesleği dolayısıyla hayvanlarla ve doğayla iç içe büyüyen Sidar Budak, babasının da teşvikleriyle 17 yaşından itibaren çiftlik yönetimini devralmıştır. Bu sorumluluk üzerine, tarım ve hayvancılık alanında kendini geliştirme isteği daha da artmış, bu alanda okumalara ve araştırmalara ağırlık vermiştir.

Kariyerine bu yönde devam etme karar veren şefimiz çalışmalarını ülkesinde tarım ve hayvancılığın geliştirilmesine destek olma vizyonuyla sürdürmüştür.

Bu vizyonla Arjantin yollarına düşen şefimiz, Arjantin çiftliklerinde çalışmış, Angus ırkı üzerine uzmanlık kazanmıştır. Ardından rotasını Miami’ye çevirerek Culinary Institü’de mutfak eğitimleri almış ve Miami’nin önemli şefleriyle steakhouse et pişirme teknikleri üzerine çalışmıştır.

Ülkeye dönüşüyle birlikte 2010 yılında Beeves markasını kurmuş, kendi çiftliklerinde özgürce yetiştirdiği hayvanların özel etlerini sunmaya başlamıştır.

Ardından Etin En İyisi markası ile “Kasaptan değil Şef’ten” kültürünü başlatan şefimiz, Şef lezzetlerini hem online satışta hem de Beeves restoranlarında misafirlerine ulaştırmaktadır.